Z Zawiercia do Gdańska. Piotr Orczyk zawodnikiem Trefla Gdańsk

Karuzela transferowa na dobre nabrała tempa, a włodarze Trefla Gdańsk poinformowali o podpisaniu kontraktu z Piotrem Orczykiem. Przyjmujący na Pomorze przenosi się z Jury Krakowsko-Częstochowskiej, gdzie przez ostatnie dwa sezony reprezentował barwy Aluron CMC Warty Zawiercie.

Mateusz Malinowski zagra w LUK Lublin

Władze LUK Lublin kontynuują budowę składu na kolejny sezon w rozgrywkach PlusLigi. Do zespołu z Lubelszczyzny dołączył Mateusz Malinowski, który ostatnie cztery lata spędził w barwach Aluronu CMC Warty Zawiercie. 

Marcin Komenda rozgrywającym LUK Lublin

Włodarze LUK Lublin nie zwalniają tempa w budowaniu składu na nadchodzące rozgrywki ligowe. W poniedziałek oficjalnie poinformowali o zakontraktowaniu Marcina Komendy, który na Lubelszczyznę przenosi się z Nysy.

Luke Perry wraca do Polski i zagra w Treflu Gdańsk

Władze Trefla Gdańsk nie zwalniają tempa w budowie składu na kolejne rozgrywki ligowe. Luke Perry to kolejny siatkarz, który w przyszłym sezonie stanowić będzie o sile zespołu z Pomorza, a zastąpi w nim Macieja Olenderka.

Giampaolo Medei poprowadzi Asseco Resovię Rzeszów

O zmianie trenera w zespole Asseco Resovii Rzeszów mówiono jeszcze w trakcie sezonu. Włodarze klubu potwierdzili oficjalnie tę informację i zdecydowali się powierzyć zespół Giampaolo Medeiemu. Włoch z zespołem z Podkarpacia związał się rocznym kontraktem i na stanowisku zastąpi Marcelo Mendeza. 

Nicolas Szerszeń dołączył do LUK Lublin

Władze LUK Lublin poinformowały o kolejnym ruchu transferowym w kontekście kolejnego sezonu w najwyższej klasie rozgrywkowej. Do drużyny na rozgrywki 2022/2023 dołączy Nicolas Szerszeń, który ostatnie dwa lata spędził w Asseco Resovii Rzeszów.

Jan Nowakowski zostaje w LUK Lublin

Władze LUK Lublin nie zwalniają tempa w budowie zespołu na kolejny sezon. Kolejnym graczem, który po roku spędzonym na Lubelszczyźnie przedłużył kontrakt z drużyną jest Jan Nowakowski.

Wojciech Włodarczyk na dłużej w Lublinie

Władze LUK Lublin od kilku tygodnie budują skład na kolejny sezon, a zaczęli od przedłużania kontraktów. Jednym z graczy, który podpisał nową umowę z drużyną LUK Lublin jest Wojciech Włodarczyk.  

Bartłomiej Bołądź zagra w Gdańsku

Władze Trefla Gdańsk nie próżnują po zakończeniu rozgrywek i kompletują skład na kolejny sezon. Dziś podały informację o pozyskaniu Bartłomieja Bołądzia, który na Pomorze przenosi się z Suwałk.

Igor Juričić nowym trenerem Trefla Gdańsk

Nowym szkoleniowcem Trefla Gdańsk został chorwacki szkoleniowiec, Igor Juričić. Trener z gdańskim klubem związał się rocznym kontraktem z możliwością przedłużenia o kolejny sezon. Igor Juričić do PlusLigi przenosi się z rosyjskiego Kuzbass Kemerowo. Igor Juričić przez lata grał w rodzimej lidze, choć ma za sobą także występy w AZS-ie Częstochowa,…

Wczytywanie…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.


Follow My Blog

Get new content delivered directly to your inbox.