Czas na PlusLigę! Rajsner nowym zawodnikiem Aluron CMC

Z pierwszoligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki do plusligowego Aluron CMC Warty Zawiercie w kolejnym sezonie przeniesie się środkowy bloku – Wiktor Rajsner, dla którego będzie to debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej. O miejsce w wyjściowym składzie młody siatkarz rywalizować będzie z Patrykiem Niemcem i Michałem Szalachą. Wiktor Rajnser swój talent rozwijał […]

PGE Skra Bełchatów znów zagra na europejskich parkietach

PGE Skra Bełchatów to czwartą drużyna ostatniego sezonu, a taki rezultat pozwolił bełchatowianom na udział w zmaganiach Pucharu CEV. Pierwszego rywala PGE Skra pozna już 25 czerwca, kiedy to w siedzibie CEV odbędzie się losowanie. PGE Skra Bełchatów na europejskich parkietach zadebiutowała właśnie w Pucharze CEV, gdzie toczyła zmagania w […]

Kolejne zmiany w warszawskim zespole

Kilka tygodni temu klub z Warszawy potwierdził, że ze sponsorowania zespołu wycofuje się spółka Orlen Paliwa, a ostatecznie stuprocentowym właścicielem Projektu Warszawa, który prowadził zespół VERVY Warszawa Orlen Paliwa, został Grzegorz Pawlak. Dodatkowo w skład zarządu ponownie wejdzie Piotr Gacek, który będzie również dyrektorem sportowym. O ewentualnych zmianach sponsora oraz […]

Karol Butryn atakującym Indykpolu AZS-u Olsztyn

Indykpol AZS Olsztyn nie zwalnia tempa i buduje zespół, który w nadchodzącym sezonie włączy się do walki o miejsce w fazie play-off. Nowym atakującym drużyny z Warmii i Mazur został Karol Butryn, który ostatni czas spędził w Asseco Resovii Rzeszów. Nowa umowa z Indykpolem AZS-em Olsztyn została podpisana na dwa […]

Młody przyjmujący zagra w Jastrzębskim Węglu

Karuzela plusligowych transferów na dobre nabrała tempa, a również włodarze Jastrzębskiego Węgla odsłaniają kolejne karty. Do drużyny dołączy wychowanek klubu – Wojciech Szwed, który ostatni sezon spędził w pierwszoligowym MCKiS Jaworzno. Kontrakt przyjmującego będzie obowiązywał do zakończenia rozgrywek 2021/2022.

Bartosz Makoś nowym libero Jurajskich Rycerzy

Bartosz Makoś to kolejny zawodnik, który zdecydował się dołączyć do Aluron CMC Warty Zawiercie. Libero na Jurę Krakowsko-Częstochowską przenosi się z Curpum Lubin, gdzie spędził cztery ostatnie sezony, a o miejsce w wyjściowym składzie rywalizować będzie z Michałem Żurkiem.

Coraz mniej niewiadomych w zespole Cuprum Lubin

Karuzela transferowa w zespole z Lubina znacząco przyśpieszyła, a kolejnym zawodnikiem, który zasili szeregi drużyny jest Mistrz Polski – Michał Gierżot. Natomiast swój kontrakt przedłużył kolumbijski atakujący, Ronald Jimenez, który do Cuprum Lubin dołączył przed rokiem i szybko stał się podstawowym ogniwem.

Mateusz Malinowski nadal Jurajskim Rycerzem

Włodarze Aluron CMC Warty Zawiercie potwierdzili, że na kolejny rok w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej zostaje Mateusz Malinowski. Rozgrywki 2021/2022 będą dla atakującego czwartymi spędzonymi w barwach zawierciańskiego zespołu, gdzie jak do tej pory siatkarz spędził najwięcej czasu na boisku.

Waliński przyjmującym Cuprum Lubin

Po roku spędzonym na Podlasiu Marcin Waliński, w sezonie 2021/2022, występował będzie w Cuprum Lubin. „Bardzo lubię wyzwania, a kolejny sezon dla Cuprum Lubin będzie dużym wyzwaniem. Chcę brać w tym udział” – mówi doświadczony przyjmujący.

Tine Uranut po latach wraca do PlusLigi

Reprezentant Słowenii, Tine Urnaut, po dziesięciu latach zdecydował się na powrót do PlusLigi i związał się kontraktem z aktualnym mistrzem Polski, Jastrzębskim Węglem. Przyjmujący ze swoim nowym klubem podpisał dwuletnią umowę.

Koniec wypożyczenia Dominika Depowskiego

W trakcie sezonu 2020/2021 Dominik Depowski zasilił szeregi Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle na zasadach wypożyczenia z Aluron CMC Warty Zawiercie. W kędzierzyńskich barwach przyjmujący sięgnął po złoty medal Ligi Mistrzów, a w rozgrywkach 2021/2022 ponownie zasili szeregi zawierciańskiego zespołu.

Jakub Peszko zostaje w Lublinie!

Kolejny siatkarz przedłużył kontrakt z LUK Politechniką Lublin. W sezonie 2021/2022 barw lubelskiego zespołu w dalszym ciągu będzie bronił Jakub Peszko, który w minionych rozgrywkach z uwagi na kontuzję nie mógł zaprezentować pełni swoich możliwości.

Wczytywanie…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.


Follow My Blog

Get new content delivered directly to your inbox.