Igor Grobelny przedłużył kontrakt z Projektem Warszawa

Igor Grobelny to kolejny zawodnik, który zdecydował się na przedłużenie kontraktu z Projektem Warszawa. Przyjmujący podpisał nową umowę, która będzie obowiązywała przez następne dwa lata.

Igor Grobelny barwy klubu z Warszawy reprezentuje od 2019 roku, z którym w sezonie 2020/2021 wywalczył brązowy medal mistrzostw Polski. Wcześniej przyjmujący występował w dwóch innych polskich zespołach – Cuprum Lubina i ekipie z Radomia. Grobelny zdecydował się na pozostanie w stołecznej drużynie i przedłużył swój kontrakt o kolejne dwa lata. Oznacza to, że będziemy mogli go oglądać w Projekcie Warszawa minimum do 2023 roku. „Cieszę się, że będę występował dłużej w warszawskich barwach. Zadomowiłem się w tym mieście i lubię tu grać. Jestem szczęśliwy i nie mogę doczekać się kolejnych wyzwań w koszulce Projektu Warszawa, a kolejne przecież już niedługo. Dopiero co wróciliśmy z Belgii, gdzie przerwaliśmy złą passę i wygraliśmy dwa mecze w CEV Lidze Mistrzów, więc mam nadzieję, że utrzymamy serię w kolejnych spotkaniach” – nie ukrywał swojej radości z podpisania nowej umowy przyjmujący.

Warto zaznaczyć, że Igor Grobelny nie jest pierwszym zawodnikiem, który zdecydował się na przedłużenie kontraktu z Projektem Warszawa. W listopadzie 2021 roku Damian Wojtaszek związał się z klubem nową, dwuletnią umową.

Źródło: projektwarszawa.waw.pl/opracowanie własne