Nicolas Szerszeń na dłużej w Asseco Resovii

Nicolas Szerszeń to kolejny zawodnik, który zdecydował się na pozostanie w Asseco Resovii Rzeszów. Kontrakt przyjmującego z klubem z Podkarpacia został przedłużony o dwa kolejne sezony, co oznacza, że będzie on reprezentował barwy rzeszowskiej drużyny do 2023 roku.

Pierwszym profesjonalnym klubem Nicolasa Szerszenia była Asseco Resovia Rzeszów, z którą związał się kontraktem w 2018 roku. Po sezonie przyjmujący przeniósł się do Ślepska Malow Suwałki, gdzie był wiodącą postacią i miał duży wpływ na to, jak zespół prezentował się na przestrzeni całych rozgrywek. Po rocznym wypożyczeniu Szerszeń wrócił do Rzeszowa. W minionym sezonie przyjmujący zdobył dla swojej drużyny sto trzydzieści dziewięć punktów w tym dwanaście bezpośrednio z zagrywki i osiem blokiem. Kontuzja mięśni brzucha uniemożliwiła jednak Szerszeniowi udział w części spotkań w rozgrywkach 2020/2021. Włodarze Asseco Resovii zdecydowali się jednak na przedłużenie kontraktu z przyjmującym na dwa najbliższe sezony.

Trwa budowa składu na kolejne rozgrywki

Nicolas Szerszeń nie jest pierwszym zawodnikiem, który zdecydował się na przedłużenie kontraktu z Asseco Resovią Rzeszów. Wcześniej na ten krok zdecydowali się Fabian Drzyzga oraz Klemen Čebulj oraz trener Alberto Giuliani.

Źródło: http://www.assecoresovia.pl/informacja własna