Miłosz Zniszczoł zasila szeregi GKS-u Katowice

Kolejnym nowym zawodnikiem, który zdecydował się na podpisanie umowy z GKS-em Katowice jest Miłosz Zniszczoł. Doświadczony środkowy cztery ostatnie sezony spędził w Indykpolu AZS-ie Olsztyn, a po zakończeniu minionych rozgrywek ligowych zdecydował się zmianę barw i związał się kontraktem z katowickim klubem.

 

Nowa twarz w GKS-ie Katowice

 

Miłosz Zniszczoł to jeden z bardziej doświadczonych środkowych, którzy występują na parkietach PlusLigi. Ostatnie cztery sezony zawodnik ten spędził w Olsztynie. W minionych rozgrywkach Zniszczoł zdobył łącznie sto pięćdziesiąt dwa punkty w tym sto trzy atakiem, trzydzieści dziewięć blokiem oraz dziesięć zagrywką. Wcześniej środkowy bronił barw takich klubów jak ówczesny Effector Kielce i Transfer Bydgoszcz. W kolejnych rozgrywkach siatkarz ten występował będzie w GKS-ie Katowice. „To zawodnik, który z pewnością wniesie wiele jakości i spokoju do naszego zespołu. Liczymy na jego doświadczenie i opanowanie w trudnych sytuacjach. To duże wzmocnienie na środku siatki” – mówi Dariusz Łyczko, dyrektor sekcji siatkówki GKS-u Katowice.

 

 

Zmiany nie ominęły także Katowic

 

Jeszcze przed końcem rozgrywek ligowych 2018/2019 klub z Kielc poinformował o przedłużeniu umowy z Maciejem Fijałkiem oraz Emanuelem Kohutem. Tuż po zakończeniu sezonu ogłoszono, że  z klubem żegna się Piotr Gruszka, którego miejsce zajął Dariusz Daszkiewicz. W kolejnych rozgrywkach w GKS-ie Katowice nie zobaczymy aż dwunastu zawodników: Marcin Komenda, Bartłomiej Krulicki, Wojciech Sobala, Dawid Woch, Karol Butryn, Bartosz Krzysiek, Bartosz Mariański, Dawid Ogórek, Rafał Sobański, Dominik Depowski, Tomas Rousseaux oraz Gonzalo Quiroga. Do tej pory włodarze poinformowali o zakontraktowaniu sześciu nowych zawodników: Jana Firleja, Wiktora Musiała, Jakuba Jarosza, o którego transferze więcej przeczytacie TUTAJ, Adriana Buchowskiego, Szymona Gregorowicza oraz Miłosza Zniszczoła.

 

 

Więcej informacji dotyczących transferów znajdziecie TUTAJ!

 

 

 

Źródło: http://www.siatkowka.gkskatowice.eu/opracowanie własne