Chemik Bydgoszcz z nowym szkoleniowcem

Chemik Bydgoszcz będzie miał nowego szkoleniowca. Przemysław Michalczyk obejmuje zespół po Jakubie Bednaruku, który zdecydował się na zmianę pracodawcy i w kolejnym sezonie będzie prowadził MKS Będzin. Po długoletniej pracy w PlusLidze w roli drugiego szkoleniowca, trener Michalczyk przejmuje stery w bydgoskim klubie.

 

Po dwóch latach spędzonych w Bydgoszczy, szkoleniowiec Jakub Bednaruk zdecydował się na zmianę i odchodzi z klubu. Znamy już jednak nazwisko jego następcy. Na czele Chemika Bydgoszcz będzie stał teraz Przemysław Michalczyk, znany z wieloletniej pracy jako drugi trener. Dla Michalczyka bez wątpienia jest to duże, nowe wyzwanie i zarazem szansa na rozwój w nowej roli. „Życie nie lubi próżni, musi się coś dziać. Tak jest właśnie teraz, na pewno nie ma czasu na nudę, bo ciągle coś jest do zrobienia. To jest dla mnie spore wyzwanie, które pozwala mi na rozwój”  – mówi nowy szkoleniowiec klubu z Bydgoszczy. Przemysław Michalczyk zaczął już pracę jako trener i obecnie przeprowadza wiele rozmów dotyczących przyszłości klubu i kształtu zespołu z nadchodzących rozgrywkach ligowych. Szkoleniowiec nie chce na razie jednak zdradzać tego, jaki skład będzie miał Chemik Bydgoszcz w nadchodzących rozgrywkach i nie ujawnia, z jakimi zawodnikami są prowadzone rozmowy. Na razie pozostawimy wszystkim zainteresowanym sporą przestrzeń na domysły. O wszystkim będzie można dowiedzieć się w odpowiednim czasie, tak więc proszę uzbroić się w odrobinę cierpliwości” – powiedział Przemysław Michalczyk.

 

 

Nowy szkoleniowiec Chemika Bydgoszcz na razie nie chce określać dokładnie, jakie cele ma przed sobą drużyna i o co chce walczyć. Na wszystko bowiem przyjdzie odpowiednia pora, a na razie należy skupić się na jak najlepszym przygotowaniu do czekającej zawodników rywalizacji. „Przed nami nowy sezon, w którym zagra w zasadzie kompletnie nowy zespół, zbudowany z innych zawodników. Do kwestii celów, jakie sobie wyznaczymy, wrócimy we właściwym momencie, na razie jest na to zdecydowanie zbyt wcześnie. Jedyne, co mogę powiedzieć na ten moment, to zapewnienie, że damy z siebie wszystko i sprawimy, że emocji w tych nadchodzących rozgrywkach nie zabraknie” – zakończył Przemysław Michalczyk.

 

Więcej informacji dotyczących transferów znajdziecie TUTAJ!

 

 

 

Źródło: luczniczkabydgoszcz.pl/opracowanie własne