Liga argentyńska: Porażka drużyny Bartmana w pierwszym meczu półfinałowym

Siatkarze UPCN San Juan Voley Club nieudanie zainaugurowali walkę w półfinałowej rywalizacji ligi argentyńskiej. W pierwszym wyjazdowym spotkaniu ulegli drużynie Obras De San Juan po czterech setach. Zbigniew Bartman w tym meczu nie zaprezentował się z dobrej strony, a zagrał tylko w pierwszych dwóch setach.

 

Siatkarze UPCN San Juan Voley Club nie rozpoczęli dobrze pierwszego meczu półfinałowej rywalizacji i przegrali pierwsze dwa sety. W trzeciej partii powrócili do gry, przedłużając swoje szanse w meczu, jednak w czwartej partii kropkę nad’i’ postawili gracze Obras De San Juan.

 

Siatkarze Obras De San Juan przyjmowali na poziomie 72% (49% perfekcyjnego), a atakowali ze skutecznością 58%. Przeciwnicy w przyjęciu zagrali z 70% jakością (47% perfekcyjnego), zaś w ataku zanotowali 49% skuteczność. W polu serwisowym skuteczniejsi byli gospodarze meczu, posyłając 8 punktowych zagrywek wobec 2 w obozie UPCN San Juan Voley Club. W grze blokiem zaś o punkt skuteczniejsi byli goście – 10 skutecznych bloków.

 

Zbigniew Bartman w tym spotkaniu zagrał jedynie w pierwszym i drugim secie. Nie zdobył jednak żadnego punktu – wśród 10 posłanych do niego piłek popełnił 2 błędy i 3 razy został zablokowany.

 

Obras De San Juan – UPCN San Juan Voley Club 3:1 (25:16, 25:15, 19:25, 25:20)

 

Wynik drugiego meczu półfinałowego:

 

Bolivar Voley – Libertad Burgi Voley 3:0 (25:22, 25:20, 25:23)

 

Źródło: www.aclav.com / opracowanie własne