ONICO Warszawa dementuje informacje o nowym trenerze

Włodarze ONICO Warszawa zdecydowali się zająć oficjalne stanowisko w sprawie pojawiających się informacji o zmianie szkoleniowca. Klub ogłosił, że wbrew spekulacjom prasowym nie ma podpisanej umowy z trenerem Andreą Anastasim i do końca sezonu zespół będzie prowadził Stephane Antiga.

 

Od kilku dni w prasie pojawiają się informacje dotyczące ONICO Warszawa i podpisania kontraktu z Andreą Anastasim, który obecnie prowadzi Trefla Gdańsk. Włodarze stołecznego klubu zdecydowali się na wydanie oświadczenia, w którym wyjaśnili sytuację, dementując plotki. Zarząd ONICO Warszawa informuje, że do końca rozgrywek 2018/2019 klub będzie prowadził Stephane Antiga.

 

ONICO Warszawa obecnie znajduje się na drugim miejscu w ligowej tabeli i po trzynastu rozegranych meczach ma na swoim koncie dziesięć zwycięstw i 29 punktów. Kolejnym rywalem stołecznego zespołu będzie Asseco Resovia Rzeszów, która po nieudanym początku sezonu zaczęła grać lepiej. Warszawianie jednak skupiają się na swoim głównym celu, jakim w tym sezonie jest walka o medale zarówno Pucharu Polski, jak i PlusLigi. Włodarze klubu dementując plotki o nowym szkoleniowcu potwierdzili również, że do końca rozgrywek na czele drużyny będzie stał Stephane Antiga.

 

 

Treść oświadczenia ONICO Warszawa:

 

Odnosząc się do spekulacji prasowych, oświadczamy, że nie mamy podpisanej umowy o współpracy z trenerem Andreą Anastasim.

 

Do końca sezonu 2018/2019 trenerem ONICO Warszawa, zgodnie z kontraktem, pozostaje Stephane Antiga, a klub skupia się na walce o najwyższe trofea w tym sezonie.

 

 

Źródło: informacja prasowa/opracowanie własne