Znamy wszystkich uczestników Memoriału im. Arkadiusza Gołasia

Stocznia Szczecin zamyka skład uczestników XIV Memoriału im. Arkadiusza Gołasia, który w tym roku odbędzie się w dniach 6-7 października, w Swarzędzu-Zalasewie. Oprócz zespołu z północy Polski, w Memoriale wezmą udział Aluron Virtu Warta Zawiercie, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz zwycięzca poprzedniej edycji – ONICO Warszawa. Dzisiaj rozpoczęła się sprzedaż biletów na cały turniej.

 

W tym roku zmiany

 

W poprzednich latach Memoriały Arkadiusza Gołasia rozgrywane były w Murowanej Goślinie, to w tym roku turniej zawita do Swarzędza-Zalasewia. Zawody pozostają więc w Wielkopolsce, a władze Swarzędza entuzjastycznie podeszły do możliwości goszczenia tak prestiżowego wydarzenia. Nie jest to jednak jedyna zmiana – w przeciwieństwie do poprzednich edycji, tym razem wszystkie zespoły biorące udział w tych towarzyskich rozgrywach są drużynami z PlusLigi. Spory wpływ na taką decyzję miał termin, czyli 6-7 października, niedługo po zakończeniu mistrzostw świata i chwilę przed startem rozgrywek ligowych w większości krajów.

 

 

Hit na otwarcie

 

Tegoroczną edycję Memoriału Arkadiusza Gołasia rozpocznie w sobotę mecz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle ze Stocznią Szczecin, a patrząc na ostatnie transfery zespołu z północy, z pewnością będzie to duże widowisko. W drugim spotkaniu zmierzą się ONICO Warszawa oraz Aluron Virtu Warta Zawiercie. W niedzielę odbędą się mecz o trzecie miejsce oraz finał. W przerwie między nimi zaplanowano gościnny występ zwycięzcy polskiej edycji programu Must be the music – Conrado Yaneza. Turniej rozgrywany będzie w Hali Sportowej, przy ulicy Jana Heweliusza 26. Organizatorzy Memoriału Arkadiusza Gołasia rozpoczęli już sprzedaż biletów na to wydarzenie, któremu oprócz rywalizacji plusligowych zespołów towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje, jak na przykład mecz pokazowy.

 

 

Harmonogram XIV Memoriału im. Arkadiusza Gołasia:

6 października (sobota)

godz. 13.00* ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Stocznia Szczecin

godz. 15:00 Mecz pokazowy Vipy – Sztaby Szkoleniowe

godz. 16:00 Uroczyste otwarcie Memoriału

godz. 17:00 ONICO Warszawa – Aluron Virtu Warta Zawiercie

 

 

7 października (niedziela)

godz. 12:00 Mecz o trzecie miejsce

godz. 16:00 Mecz finałowy

 

* Godziny mogą ulec nieznacznej zmianie, zależnie od czasu trwania meczów turniejowych.

 

 

 

Bilety:

Karnet dwudniowy – 80zł
Karnet dwudniowy (ulgowy) – 60zł
Bilet jednodniowy (sobota) – 40zł
Bilet jednodniowy (sobota/ulgowy) – 35zł
Bilet jednodniowy (niedziela) – 50zł
Bilet jednodniowy (niedziela/ulgowy) – 45zł

 

 

Więcej informacji o biletach znajdziecie TUTAJ

 

 

 

Źródło: http://www.plusliga.pl / opracowanie własne