Monta Club zaprasza na plażowe igraszki przed World Tour Warsaw 2018

Słońce, plaża i muzyka – brzmi jak scenariusz egzotycznych wakacji? Można je mieć na wyciągnięcie ręki, bo to wszystko już od 27 czerwca do 1 lipca w warszawskim Monta Beach Volley Club. Miejsce, które gościć będzie światowy turniej w siatkówce plażowej World Tour Warsaw 2018, będzie także idealnym miejscem do spędzenia wolnego czasu, gdy rywalizacja sportowa dobiegnie już końca. Czas na otwarcie lata!

 

Od samego rana do późnego wieczora na wszystkich, którzy pojawią się w Monta Beach Volley Club (ul. M. Zaruskiego 12, Warszawa) podczas zmagań najlepszych duetów siatkarskich z całego świata, czekać będzie szereg atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku! I tak codziennie od godziny 10 do 17 na najmłodszych kibiców czekać będą takie atrakcje jak malowanie buziek, wielkie bańki mydlane oraz mini disco. Starszymi miłośnikami wszelkich aktywności zajmie się Kashira – polska królowa karnawałowego sambodromu! Skoro na brazylijskich plażach króluje siatkówka, to niech i w Polsce tych akcentów Canarinhos nie zabraknie! Kashira poprowadzi zajęcia z pilatesu, Brasi Shape oraz Brasil Fit.

 

Letnie szaleństwo nabierze tempa wieczorem. Codziennie od 19 do 22 na koncertowej scenie w Monta Beach Volley Club gościć będzie inny zespół. Na początek pierwszego dnia turnieju (27 czerwca) zagra Mash Live Acoustic i Jay Nowakowski. Dzień później zobaczymy zespół PARA oraz Damiana Bartosiewicza. Weekend rozpocznie się piątkowym występem Kuby Laszuka i Sylwii Prandol, a po nich na scenie pojawi się Anna Czuba. Sobota będzie prawdziwym epicentrum najważniejszych wydarzeń boiskowych, ale i scenicznych. Zagrają bowiem Frankenstein Children i Soul Brothers.

 

Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny!

 

 

Kim są artyści, których zobaczymy na koncertowej scenie podczas World Tour Warszaw 2018?

 

Jay Nowakowski – uczestnik Voice of Poland i tegorocznej edycji Konkursu Polskiej Piosenki w Opolu. Podczas koncertu w Monta Beach Volley Club będą mu towarzyszyć – na basie Piotr Binkul, a na perkusji Mateusz Remiszewski.

 

Damian Bartosiewicz – z muzyką jest związany od 13. roku życia. Podczas występów wykorzystuje dwie gitary: akustyczną i elektryczną oraz klawisze. Ma też jednego asa w rękawie! To efekt looper, który pozwala mu w pojedynkę stworzyć wrażenie, że na scenie gra cały zespół.

 

PARA – Skoro w siatkówce plażowej na boisku rywalizują ze sobą duety, to i na scenie nie może zabraknąć Pary! Ten zespół staż ma krótki (istnieje od końca lutego tego roku), ale ambicje spore. Jak sami przyznają Para, czyli stan skupienia dwóch osób na muzyce. To połączenie głosu Aleksandry Jabłońskiej i muzyki produkcji Jakuba Cybuli. PARA gra po Polsku, muzykę z wnętrza, gra bity z serca a brzmienia z Kurzweil’a. Electro – pop w tym wykonaniu to para ubrana w żółte barwy. Na scenę wejdą pełną Parą!

 

Sylwia Prandol i Jakub Laszuk – Ona w muzyce najbardziej ceni wolność i to, że jest najpiękniejsza formą wyrażania emocji. Jej największą inspiracją muzyczną jest Jessie Ware – „piękna kobieta z nieprzeciętną duszą”. Dla Kuby gitara jest wszystkim, lubi zarówno akustyczne delikatne granie jak i mocniejsze, elektryczne brzmienie.

 

Anna Czuba – Na co dzień śpiewa w zespole Ani Słowa, a zawodowo jest operatorem kamery. On – kompozytor, muzyk i producent muzyczny. Współpracował z Edytą Geppert. Anna Czuba i Bartek Alber zabiorą nas w świat jazzu i popu nadając znanym dotąd przebojom zupełnie inny wymiar. Nie możecie tego przegapić!

 

FRANKENSTEIN CHILDREN – Pochodzą z niewielkich miejscowości z widokówką lasów i gór. Od najmłodszych lat każdą wolną chwilę spędzają razem. Muzyka zawsze była w to wpleciona i ewoluuje razem z nimi. W 2016 wydali własnym nakładem longplay „I’m Here Somewhere”, a obecnie, razem z producentem Marcinem Paterem, kończą pracę nad drugim albumem, którego znaczna część nagrana została w specjalnie pod to zaprojektowanej bieszczadzkiej chatce.

 

Soul Brothers – to duet muzyczny, który tworzą Tomek Pacak (wokal i gitara) oraz Paweł Jędrzejewski (instrumenty klawiszowe). Są stałymi bywalcami warszawskich jam session, podczas których postanowili połączyć siły i stworzyć soulowy projekt, bo w tym właśnie klimacie czują się najlepiej, lecz dobry pop, trochę elektroniki i mocniejszych brzmień również nie są im obce.

 

Więcej informacji na stronie oraz na Facebooku

 

 

 

Źródło: informacja prasowa