Duże osłabienie PGE Skry. Łomacz kontuzjowany

Rozgrywający PGE Skry, Grzegorz Łomacz, na ostatnim treningu poprzedzającym wyjazd zespołu na turniej finałowy Pucharu Polski do Wrocławia doznał uszkodzenia więzadła pobocznego piszczelowego, które wyklucza go z udziału w zawodach. W meczowej czternastce zastąpi go rozgrywający drugiego zespołu Wiktor Nowak.

 

W dniach 27-28 stycznia we Wrocławiu odbędzie się turniej finałowy Pucharu Polski, w którym zobaczymy obrońców tytułu, ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle, Trefla Gdańsk, ONICO Warszawa oraz PGE Skrę Bełchatów. To właśnie ostatni z zespołów dwa dni przed rozpoczęciem rywalizacji doznał poważnego osłabienia. Podczas czwartkowego treningu drużyny Grzegorz Łomacz nabawił się kontuzji, która wykluczy go z udziału w turnieju. Rozgrywający doznał uszkodzenia więzadła pobocznego piszczelowego. Podczas zawodów pierwszym rozgrywającym ekipy będzie Marcin Janusz, a do meczowej czternastki wpisany został Wiktor Nowak, który występuje w drugim zespole PGE Skry.

 

Grzegorza Łomacza czeka kilkutygodniowa absencja, co oznacza, że nie zobaczymy go także w najbliższych meczach PlusLigi i Ligi Mistrzów.

 

 

Źródło: http://www.skra.pl/opracowanie własne