Reprezentacja Polski kadetów na turniej kwalifikacyjny do mistrzostw Europy

Reprezentacja Polski kadetów udała się do Anapy, gdzie rozegra turniej kwalifikacyjny do kwietniowych mistrzostw Europy. Podopieczni trenera Sebastiana Pawlika w dniach 4-6 stycznia zmierzą się kolejno z kadrą Słowacji, Cypru oraz Rosji. Wiemy, kto pojechał na imprezę, która umożliwi polskim kadetom udział w mistrzostwach Starego Kontynentu.

 

Ponoworoczna walka ostawkę

 

Mistrzostwa Europy kadetów zostaną rozegrane w dniach 7-15 kwietnia, a gospodarzami imprezy będą Czechy i Słowacja. Zanim jednak dojdzie do tej imprezy, zespoły muszą się do niej zakwalifikować. W turnieju kwalifikacyjnym kandydaci do walki o mistrzostwo Starego Kontynentu będą rywalizowali w siedmiu grupach. Awans do kwietniowego turnieju wywalczą zwycięzcy grup oraz trzy zespoły, które zajęły drugie miejsca w grupie, osiągając przy tym najlepsze wyniki.

 

Reprezentacja Polski kadetów zmierzy się w grupie F, a mecze z zespołami ze Słowenii, Cypru oraz Rosji będzie rozgrywała w Anapie. Pod koniec grudnia podopieczni trenera Sebastiana Pawlika zmierzyli się w meczach sparingowych z reprezentacją Białorusi, niestety w obu tych spotkaniach biało-czerwoni musieli uznać wyższość swoich rywali, przegrywając po czterech setach. Teraz przyszedł czas na walkę o stawkę.

 

 

Poniżej prezentujemy skład reprezentacji Polski kadetów na turniej w Anapie:

Patryk Cichosz

Jakub Czerwiński

Hubert Klat

Dominik Kramczyński

Michał Nowakowski

Maciej Nowowsiak

Filip Roque De Oliveira

Bartosz Sławiński

Jakub Strulak

Szymon Trojański

Karol Urbanowicz

Krystian Walczak

 

 

Sztab szkoleniowy:

Sebastian Pawlik – trener

Marek Skrobot – II trener

Krzysztof Zając – lekarz

Jakub Łamajkowski – fizjoterapeuta

Tomasz Morga – statystyk

Leon Bartman – kierownik reprezentacji

 

 

 

Źródło: http://www.pzps.pl/opracowanie własne