Jakub Bednaruk oddał się do dyspozycji Zarządu!

Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz nie sprostali wczoraj sile zespołu Cerrad Czarni Radom, ponosząc kolejną porażkę w sezonie. Dla bydgoszczan był to ostatni pojedynek pierwszej rundy fazy zasadniczej, a w wyniku braku satysfakcjonujących rezultatów zespołu trener Jakub Bednaruk poddał się do dyspozycji Zarządu klubu.

 

Dalecy od zadowolenia

 

Zespół Łuczniczki Bydgoszcz w tym sezonie nie może być zadowolony ze swoich ligowych występów. Po serii porażek, w wyniku których zespół plasuje się na odległym miejscu w tabeli, trener Jakub Bednaruk postanowił oddać się do dyspozycji Zarządu. Władze klubu szybko wydały oświadczenie w tej sprawie:

 

„Wyniki osiągnięte do tej pory są dalekie od satysfakcjonujących. Wierzę jednak, że dobra praca na treningach przełoży się na lepsze wyniki w kolejnych meczach. Stąd też Trener Bednaruk ma pełne poparcie zarówno moje, jak i Rady Nadzorczej.

Piotr Sieńko

Prezes Zarządu Łuczniczka Bydgoszcz S.A.”

 

 

Ciężka praca przed kolejnymi meczami

 

Drużyna z Bydgoszczy w przerwie świątecznej ma nad czym myśleć. Bydgoszczanie aktualnie zajmują 14. lokatę w tabeli. Przypomnijmy, że w związku z tegoroczną formułą PlusLigi, na chwilę obecną  zespoły z miejsc 13 i 14 będą walczyły między sobą o utrzymanie się w siatkarskiej ekstraklasie. Przed drużynami zatem dalsza ciężka praca w celu poprawy gry przed rundą rewanżową. Pierwsze spotkanie drugiej rundy fazy zasadniczej siatkarze bydgoskiej drużyny rozegrają 6 stycznia z zespołem ONICO Warszawa.

 

 

 

Źródło: http://www.luczniczkabydgoszcz.pl / opracowanie własne