Antiga podał czternastkę na Memoriał Wagnera

Trener Stephane Antiga wybrał czternastu zawodników, którzy przyjadą do Krakowa, by walczyć w XV Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Kanadyjczycy w Polsce pojawią się w niemal najmocniejszym składzie, zabraknie jedynie Johna Gordona Perrina, który z powodów osobistych dołączy do zespołu w kolejnej części przygotowań.

 

Najmocniejszy skład 

 

Reprezentacja Kanady w tym sezonie jest w bardzo dobrej formie i zdobywa kolejne trofea. W tegorocznej edycji Ligi Światowej podopieczni trenera Stephanea Antigi zdobyli brązowy medal, co było dla nich historycznym osiągnięciem. Na Memoriale Huberta Jerzego Wagnera wystąpi czternastu zawodników, których nazwiska znajdują się poniżej. W zespole nie ma kapitana Johna Gordona Perrin, który z powodów osobistych dołączy do zespołu w drugiej części przygotowań do mistrzostw strefy NORCECA. W składzie nie ma również przyjmującego Stephena Maara. Dla reprezentacji Kanady będzie to drugi występ w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Wcześniej występowała w IV edycji, w 2006 roku, kiedy to impreza rozgrywana była w Olsztynie, Iławie i Ostródzie. Kanadyjczycy zajęli wtedy trzecie miejsce.

 

W tym roku obsada Memoriału Huberta Jerzego Wagnera jest bardzo mocna. W składzie znalazło się trzech uczestników Final Six Ligi Światowej: Francuzi, Rosjanie i Kanadyjczycy. Jak co roku w turnieju weźmie udział również reprezentacja Polski. Zachęcamy kibiców atrakcyjnymi cenami biletów, aby pojawili się na trybunach w jak największej liczbie. Chcemy, żeby w ten sposób nasza reprezentacja poczuła, jak duże ma wsparcie przed Mistrzostwami Europy LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017″ – zapowiada organizator imprezy, Jerzy Mróz

 

Skład Kanadyjczyków na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera:

Rozgrywający: TJ Sanders, Brett James Walsh

Atakujący: Sharone Vernon-Evans, Bradley Gunter

Przyjmujący: Jason DeRocco, Ryley Brendan Barnes, Nicholas Hoag

Środkowi: Daniel Jansen Vandoorn, Graham Vigrass, Arthur Szwarc, Lucas Van Berkel

Libero: Blair Cameron Bann, Steven Marshall, Bryan Duquette

 

 

 

Źródło: fundacjawagnera.pl/opracowanie własne