Poznaliśmy terminarz PlusLigi na sezon 2017/2018

Niedawno poznaliśmy nowy system rozgrywek PlusLigi w sezonie 2017/2018, a teraz wiemy już jak będzie wyglądał rozkład spotkań w fazie zasadniczej. Terminarz może oczywiście ulec zmianie, ale pewne jest to, że pierwsza runda zmagań będzie liczyła trzydzieści kolejek, a walczyć ze sobą będzie szesnaście zespołów.

 

W sezonie 2017/2018 zmianie ulegnie formuła rozgrywania fazy play-off, która w minionych rozgrywkach budziła dużo kontrowersji. Teraz w walce o medale będzie się liczyć sześć najlepszych zespołów po fazie zasadniczej. Dwa najwyżej sklasyfikowane automatycznie trafią do półfinałów, a kolejne cztery będą zmagać się ze sobą o prawo gry w strefie medalowej. Faza zasadnicza PlusLigi 2017/2018 podzielona została na 30 kolejek.

 

 

 

Terminarz PlusLigi na sezon 2017/2018 (może ulec zmianie):

 

Kolejka nr 1 (30-09-2017)

 

PGE Skra Bełchatów – LOTOS Trefl Gdańsk
Aluron Virtu Warta Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Jastrzębski Węgiel – BBTS Bielsko-Biała
Asseco Resovia Rzeszów – Świętokrzyska Siatkówka Kielce
Indykpol AZS Olsztyn – Espadon Szczecin
Cuprum Lubin – MKS Będzin
Cerrad Czarni Radom – GKS Katowice
Łuczniczka Bydgoszcz – ONICO Warszawa

 

 

Kolejka nr 2 [środa] (04-10-2017)

 

LOTOS Trefl Gdańsk – ONICO Warszawa
GKS Katowice – Łuczniczka Bydgoszcz
MKS Będzin – Cerrad Czarni Radom
Espadon Szczecin – Cuprum Lubin
Świętokrzyska Siatkówka Kielce – Indykpol AZS Olsztyn
BBTS Bielsko-Biała – Asseco Resovia Rzeszów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel
PGE Skra Bełchatów – Aluron Virtu Warta Zawiercie

 

 

Kolejka nr 3 (07-10-2017)

 

Aluron Virtu Warta Zawiercie – LOTOS Trefl Gdańsk
Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów
Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Indykpol AZS Olsztyn – BBTS Bielsko-Biała
Cuprum Lubin – Świętokrzyska Siatkówka Kielce
Cerrad Czarni Radom – Espadon Szczecin
Łuczniczka Bydgoszcz – MKS Będzin
ONICO Warszawa – GKS Katowice

 

 

Kolejka nr 4 (14-10-2017)

 

LOTOS Trefl Gdańsk – GKS Katowice
MKS Będzin – ONICO Warszawa
Espadon Szczecin – Łuczniczka Bydgoszcz
Świętokrzyska Siatkówka Kielce – Cerrad Czarni Radom
BBTS Bielsko-Biała – Cuprum Lubin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Indykpol AZS Olsztyn
PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Jastrzębski Węgiel

 

 

Kolejka nr 5 [środa] (18-10-2017)

 

Jastrzębski Węgiel – LOTOS Trefl Gdańsk
Asseco Resovia Rzeszów – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów
Cuprum Lubin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cerrad Czarni Radom – BBTS Bielsko-Biała
Łuczniczka Bydgoszcz – Świętokrzyska Siatkówka Kielce
ONICO Warszawa – Espadon Szczecin
GKS Katowice – MKS Będzin

 

 

Kolejka nr 6 (21-10-2017)

 

LOTOS Trefl Gdańsk – MKS Będzin
Espadon Szczecin – GKS Katowice
Świętokrzyska Siatkówka Kielce – ONICO Warszawa
BBTS Bielsko-Biała – Łuczniczka Bydgoszcz
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cerrad Czarni Radom
PGE Skra Bełchatów – Cuprum Lubin
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn
Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów

 

 

Kolejka nr 7 (28-10-2017)

 

Asseco Resovia Rzeszów – LOTOS Trefl Gdańsk
Indykpol AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel
Cuprum Lubin – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów
Łuczniczka Bydgoszcz – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
ONICO Warszawa – BBTS Bielsko-Biała
GKS Katowice – Świętokrzyska Siatkówka Kielce
MKS Będzin – Espadon Szczecin

 

 

Kolejka nr 8 (04-11-2017)

 

LOTOS Trefl Gdańsk – Espadon Szczecin
Świętokrzyska Siatkówka Kielce – MKS Będzin
BBTS Bielsko-Biała – GKS Katowice
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – ONICO Warszawa
PGE Skra Bełchatów – Łuczniczka Bydgoszcz
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cerrad Czarni Radom
Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin
Asseco Resovia Rzeszów – Indykpol AZS Olsztyn

 

 

Kolejka nr 9 (11-11-2017)

 

Indykpol AZS Olsztyn – LOTOS Trefl Gdańsk
Cuprum Lubin – Asseco Resovia Rzeszów
Cerrad Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel
Łuczniczka Bydgoszcz – Aluron Virtu Warta Zawiercie
ONICO Warszawa – PGE Skra Bełchatów
GKS Katowice – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
MKS Będzin – BBTS Bielsko-Biała
Espadon Szczecin – Świętokrzyska Siatkówka Kielce

 

 

Kolejka nr 10 (18-11-2017)

 

LOTOS Trefl Gdańsk – Świętokrzyska Siatkówka Kielce
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – MKS Będzin
BBTS Bielsko-Biała – Espadon Szczecin
PGE Skra Bełchatów – GKS Katowice
Aluron Virtu Warta Zawiercie – ONICO Warszawa
Jastrzębski Węgiel – Łuczniczka Bydgoszcz
Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Czarni Radom
Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin

 

 

Kolejka nr 11 (25-11-2017)

 

Cuprum Lubin – LOTOS Trefl Gdańsk
Cerrad Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn
Łuczniczka Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów
ONICO Warszawa – Jastrzębski Węgiel
GKS Katowice – Aluron Virtu Warta Zawiercie
MKS Będzin – PGE Skra Bełchatów
Espadon Szczecin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Świętokrzyska Siatkówka Kielce – BBTS Bielsko-Biała

 

 

Kolejka nr 12 (02-12-2017)

 

LOTOS Trefl Gdańsk – BBTS Bielsko-Biała
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Świętokrzyska Siatkówka Kielce
PGE Skra Bełchatów – Espadon Szczecin
Aluron Virtu Warta Zawiercie – MKS Będzin
Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice
Asseco Resovia Rzeszów – ONICO Warszawa
Indykpol AZS Olsztyn – Łuczniczka Bydgoszcz
Cuprum Lubin – Cerrad Czarni Radom

 

 

Kolejka nr 13 (09-12-2017)

 

Cerrad Czarni Radom – LOTOS Trefl Gdańsk
Łuczniczka Bydgoszcz – Cuprum Lubin
ONICO Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn
GKS Katowice – Asseco Resovia Rzeszów
MKS Będzin – Jastrzębski Węgiel
Espadon Szczecin – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Świętokrzyska Siatkówka Kielce – PGE Skra Bełchatów
BBTS Bielsko-Biała – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

 

 

Kolejka nr 14 (23-12-2017)

 

LOTOS Trefl Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
PGE Skra Bełchatów – BBTS Bielsko-Biała
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Świętokrzyska Siatkówka Kielce
Jastrzębski Węgiel – Espadon Szczecin
Asseco Resovia Rzeszów – MKS Będzin
Indykpol AZS Olsztyn – GKS Katowice
Cuprum Lubin – ONICO Warszawa
Cerrad Czarni Radom – Łuczniczka Bydgoszcz

 

 

Kolejka nr 15 (30-12-2017)

 

Łuczniczka Bydgoszcz – LOTOS Trefl Gdańsk
ONICO Warszawa – Cerrad Czarni Radom
GKS Katowice – Cuprum Lubin
MKS Będzin – Indykpol AZS Olsztyn
Espadon Szczecin – Asseco Resovia Rzeszów
Świętokrzyska Siatkówka Kielce – Jastrzębski Węgiel
BBTS Bielsko-Biała – Aluron Virtu Warta Zawiercie
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów

 

 

Kolejka nr 16 (06-01-2018)

 

LOTOS Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron Virtu Warta Zawiercie
BBTS Bielsko-Biała – Jastrzębski Węgiel
Świętokrzyska Siatkówka Kielce – Asseco Resovia Rzeszów
Espadon Szczecin – Indykpol AZS Olsztyn
MKS Będzin – Cuprum Lubin
GKS Katowice – Cerrad Czarni Radom
ONICO Warszawa – Łuczniczka Bydgoszcz

 

 

Kolejka nr 17 (13-01-2018)

 

ONICO Warszawa – LOTOS Trefl Gdańsk
Łuczniczka Bydgoszcz – GKS Katowice
Cerrad Czarni Radom – MKS Będzin
Cuprum Lubin – Espadon Szczecin
Indykpol AZS Olsztyn – Świętokrzyska Siatkówka Kielce
Asseco Resovia Rzeszów – BBTS Bielsko-Biała
Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Aluron Virtu Warta Zawiercie – PGE Skra Bełchatów

 

 

Kolejka nr 18 (20-01-2018)

 

LOTOS Trefl Gdańsk – Aluron Virtu Warta Zawiercie
PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel
ZAKSA Kędzierzyn – Koźle – Asseco Resovia Rzeszów
BBTS Bielsko-Biała – Indykpol AZS Olsztyn
Świętokrzyska Siatkówka Kielce – Cuprum Lubin
Espadon Szczecin – Cerrad Czarni Radom
MKS Będzin – Łuczniczka Bydgoszcz
GKS Katowice – ONICO Warszawa

 

 

Kolejka nr 19 (03-02-2018)

 

GKS Katowice – LOTOS Trefl Gdańsk
ONICO Warszawa – MKS Będzin
Łuczniczka Bydgoszcz – Espadon Szczecin
Cerrad Czarni Radom – Świętokrzyska Siatkówka Kielce
Cuprum Lubin – BBTS Bielsko-Biała
Indykpol AZS Olsztyn – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów
Jastrzębski Węgiel – Aluron Virtu Warta Zawiercie

 

 

Kolejka nr 20 (10-02-2018)
LOTOS Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Asseco Resovia Rzeszów
PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin
BBTS Bielsko-Biała – Cerrad Czarni Radom
Świętokrzyska Siatkówka Kielce – Łuczniczka Bydgoszcz
Espadon Szczecin – ONICO Warszawa
MKS Będzin – GKS Katowice

 

 

Kolejka nr 21 (17-02-2018)

 

MKS Będzin- LOTOS Trefl Gdańsk
GKS Katowice – Espadon Szczecin
ONICO Warszawa – Świętokrzyska Siatkówka Kielce
Łuczniczka Bydgoszcz – BBTS Bielsko-Biała
Cerrad Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn – Koźle
Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów
Indykpol AZS Olsztyn – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel

 

 

Kolejka nr 22 (24-02-2018)

 

LOTOS Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cuprum Lubin
PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Łuczniczka Bydgoszcz
BBTS Bielsko-Biała – ONICO Warszawa
Świętokrzyska Siatkówka Kielce – GKS Katowice
Espadon Szczecin – MKS Będzin

 

 

Kolejka nr 23 (03-03-2018)

 

Espadon Szczecin – LOTOS Trefl Gdańsk
MKS Będzin – Świętokrzyska Siatkówka Kielce
GKS Katowice – BBTS Bielsko-Biała
ONICO Warszawa – ZAKSA Kędzierzyn – Koźle
Łuczniczka Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów
Cerrad Czarni Radom – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel
Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów

 

 

Kolejka nr 24 [środa] (07-03-2018)

 

LOTOS Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn
Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin
Jastrzębski Węgiel – Cerrad Czarni Radom
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Łuczniczka Bydgoszcz
PGE Skra Bełchatów – ONICO Warszawa
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – GKS Katowice
BBTS Bielsko-Biała – MKS Będzin
Świętokrzyska Siatkówka Kielce – Espadon Szczecin

 

 

Kolejka nr 25 (10-03-2018)

 

Świętokrzyska Siatkówka Kielce – LOTOS Trefl Gdańsk
MKS Będzin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Espadon Szczecin – BBTS Bielsko-Biała
GKS Katowice – PGE Skra Bełchatów
ONICO Warszawa – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Łuczniczka Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel
Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów
Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn

 

 

Kolejka nr 26 (17-03-2018)

 

LOTOS Trefl Gdańsk – Cuprum Lubin
Indykpol AZS Olsztyn – Cerrad Czarni Radom
Asseco Resovia Rzeszów – Łuczniczka Bydgoszcz
Jastrzębski Węgiel – ONICO Warszawa
Aluron Virtu Warta Zawiercie – GKS Katowice
PGE Skra Bełchatów – MKS Będzin
ZAKSA Kędzierzyn – Koźle – Espadon Szczecin
BBTS Bielsko-Biała – Świętokrzyska Siatkówka Kielce

 

 

Kolejka nr 27 (24-03-2018)

 

BBTS Bielsko-Biała – LOTOS Trefl Gdańsk
Świętokrzyska Siatkówka Kielce – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Espadon Szczecin – PGE Skra Bełchatów
MKS Będzin – Aluron Virtu Warta Zawiercie
GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel
ONICO Warszawa – Asseco Resovia Rzeszów
Łuczniczka Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn
Cerrad Czarni Radom – Cuprum Lubin

 

 

Kolejka nr 28 (30-03-2018)

 

LOTOS Trefl Gdańsk – Cerrad Czarni Radom
Cuprum Lubin – Łuczniczka Bydgoszcz
Indykpol AZS Olsztyn – ONICO Warszawa
Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice
Jastrzębski Węgiel – MKS Będzin
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Espadon Szczecin
PGE Skra Bełchatów – Świętokrzyska Siatkówka Kielce
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – BBTS Bielsko-Biała

 

 

Kolejka nr 29 (07-04-2018)

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – LOTOS Trefl Gdańsk
BBTS Bielsko-Biała – PGE Skra Bełchatów
Świętokrzyska Siatkówka Kielce – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Espadon Szczecin – Jastrzębski Węgiel
MKS Będzin –  Asseco Resovia Rzeszów
GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn
ONICO Warszawa – Cuprum Lubin
Łuczniczka Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom

 

 

Kolejka nr 30 (14-04-2018)

 

LOTOS Trefl Gdańsk – Łuczniczka Bydgoszcz
Cerrad Czarni Radom – ONICO Warszawa
Cuprum Lubin – GKS Katowice
Indykpol AZS Olsztyn – MKS Będzin
Asseco Resovia Rzeszów – Espadon Szczecin
Jastrzębski Węgiel – Świętokrzyska Siatkówka Kielce
Aluron Virtu Warta Zawiercie – BBTS Bielsko-Biała
PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

 

 

 

Źródło: luczniczkabydgoszcz.pl/opracowanie własne